انجمن علمی آموزشی آیسوز
چند نفر هم اسم شما در ایران وجود داره به همراه معنی نام شما - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن علمی آموزشی آیسوز (http://isuss.ir/forum)
+-- انجمن: انجمن هاي عمومي (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: معرفي سايتها و وبلاگها (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- موضوع: چند نفر هم اسم شما در ایران وجود داره به همراه معنی نام شما (/showthread.php?tid=1054)

صفحه‌ها: 1 2

چند نفر هم اسم شما در ایران وجود داره به همراه معنی نام شما - Mahdi1988 - ۱-۲۸-۱۳۹۰ ۰۹:۱۴ عصر

یک کار حالب سایت ثبت احوال کشور کرده
چند نفر هم اسم شما در ایران وجود داره !!

وارد این سایت که شدید اسم خودتون رو وارد کنید
ببینید که اولا معنی اسمتون چیه و دوما چند نفر با اسم شما در ایران وجود دارند .!!
خبرش رو اینجا هم بدید
اگه یکی قبلا اسم شما رو گفته دیگه لطفا تکراری ننویسید ممنون میشم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توجه: برای جستجو از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده کرده و صفحه کلید را در حالت انگلیسی قرار دهید

RE: چند نفر هم اسم شما در ایران وجود داره به همراه معنی نام شما - ahadsf - ۱-۲۸-۱۳۹۰ ۰۹:۲۳ عصر

اسم : احد

فراواني:41497

(عربي) 1- يگانه، يكتا، بي‌مانند؛ 2- از نام‌هاي خداوند؛ 3- يكي، يك نفر، يك از.

RE: چند نفر هم اسم شما در ایران وجود داره به همراه معنی نام شما - Haniyeh - ۱-۲۸-۱۳۹۰ ۰۹:۲۵ عصر

سایت جالبی بود . ممنون :100: :100:

اسم من : هانیه

معنی اسم : (عربي) شادمان، خوشبخت.

فراواني:101198

RE: چند نفر هم اسم شما در ایران وجود داره به همراه معنی نام شما - Mahdi1988 - ۱-۲۸-۱۳۹۰ ۰۹:۲۸ عصر

ماشالله مهدي ها ركورد زدن تو ايران[تصویر:  1iuycqzt2pefporp8fj0.gif][تصویر:  1iuycqzt2pefporp8fj0.gif][تصویر:  1iuycqzt2pefporp8fj0.gif]
نام:مهدي
فراواني:1294090
هدايت شده؛ انتخاب شده

RE: چند نفر هم اسم شما در ایران وجود داره به همراه معنی نام شما - Hadi SedaghatMehr - ۱-۲۸-۱۳۹۰ ۰۹:۴۴ عصر

نام من:هادي
فراواني:278514
هادي يعني هدايت كننده،راهنما

RE: چند نفر هم اسم شما در ایران وجود داره به همراه معنی نام شما - panahi - ۱-۲۸-۱۳۹۰ ۰۹:۵۹ عصر

اسم : خلیل

فراوانی : 83911

معنی : (عربي) 1- دوست، دوست يكدل؛ 2- (اَعلام) لقب حضرت ابراهيم(ع) در قرآن كريم. (سوره‌ي نساء آيه‌ي 125).

واای ،از عربی بیزارم ،به خاطر همین هم اسمم ..... 20 45

RE: چند نفر هم اسم شما در ایران وجود داره به همراه معنی نام شما - Naser Beyrami - ۱-۲۸-۱۳۹۰ ۱۱:۳۷ عصر

ولی واسه من برعکسه با فایرفاکس آوورد با اینترنت اکسپلورر نیاوورد

ناصر
فراواني:235229
(عربي) 1- (در قديم) نصرت دهنده، ياري كننده

رکورد
خانما: فاطمه فراواني:3863502
آقایون : محمد فراواني:2397840

RE: چند نفر هم اسم شما در ایران وجود داره به همراه معنی نام شما - TinaSefati - ۱-۲۸-۱۳۹۰ ۱۱:۵۲ عصر

اسم : تینا

فراوانی : 21968

معنی : 1- (در زند و پازند) گل سرخ ؛ 2- (در عربي) طين.

RE: چند نفر هم اسم شما در ایران وجود داره به همراه معنی نام شما - panahi - ۱-۲۹-۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ صبح

نینا !!!!؟

RE: چند نفر هم اسم شما در ایران وجود داره به همراه معنی نام شما - Mehdizadeh - ۱-۲۹-۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ صبح

(۱-۲۹-۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ صبح)panahi نوشته شده توسط:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نینا !!!!؟
اینو خوب اومدی من می خواستم بپرسم که مگه نینا اسم داریم ما
اشتباه چاپی رخ داده 100%